Ilona Dzwonnik

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, o specjalizacji anastezjolog, naturopata i konsultant medyczny oraz … finansistka.

Współpracowała z profesorem Furdujem (Ukraina) w zakresie leczenia holistycznego-przyczynowego. Sama była pacjentką z perspektywą życia na wózku inwalidzkim po niezawinionym wypadku samochodowym. Stosowała niekonwencjonalne metody leczenia i rehabilitacji na sobie samej. Dziś wiedzą tą dzieli się z pacjentami.
Jako konsultant medycyny przyczynowej doradza i konsultuje pacjentów z Polski, Anglii i Niemiec w zakresie diagnostyki kwantowej oraz medycyny komórkowej.

JEST ZWOLENNICZKĄ METODY
-4 KROKÓW DO ZDROWIA – NORP

1. Nawodnij organizm
2. Oczyść komórki
3. Regeneruj komórki
4. Pokochaj siebie

Prowadzi wykłady i prelekcje z zakresu zdrowia holistycznego.

Dzięki swojemu analitycznemu umysłowi ukierunkowała wiele osób ,tworząc indywidualne plany powrotu do zdrowia…

Jak ambasador Pomorskiego Hospicjum Dzieci Onkologicznych prowadzi aktywnie akcje wspomagające ostatnie chwile życia małych podopiecznych oraz wspierające rodziny umierających dzieci.

Przygodę ze światem finansów rozpoczęła w 1992 roku-jako agent ubezpieczeniowy. W kolejnych latach zdobywała liczne nagrody jako najlepszy sprzedawca produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych min w TU Skandia Życie oraz Aegon SA. Była Dyrektorem Krajowym Struktury Sprzedażowej u generalnego partnera TU Generali. Zbudowała zespoły kilkuset osobowe- zarządzała ich planami,wspierała, motywowała,uczyła planowania finansowego.

Ukończyła liczne szkolenia,kursy z segmentu rynku finansowego…..

Licencjonowany Doradca Finansowy EFG® (European Financial Guide)

Geniusz Wiedzy Finansowej 2011 – Laureatka Olimpiady Wiedzy Finansowej na Giełdzie Papierów Wartościowych w 2011 roku.

Od 1995 roku właściciel Kancelarii Finansowej OMEGA. Znajdowała klientów na wolnym rynku, przygotowywała plany biznesowe. Organizowała i pośredniczyła w transakcjach kredytowych nawet na kwotę 60 mln euro jednorazowo.

Tworzy pacjentom indywidualne terapie powrotu do zdrowia oraz Plany Finansowe.

Właściciel firmy Kancelaria Finansowa Omega.

Mama 2 dorosłych córek (Dalida i Jaśmina)
oraz uczennicy Kamelki.